-آرشیو مطالب-
-کاربران-
-نظرات-
مطلب برتر هر گروه رو کجا میتونم ببینم

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم (Titanium)


با یکی از قویترین،سریعترین و با هوشیارترین سیستم های دنیا را صاحب شده اید و به راحتی متوانید خدمات لیزر موهای زائد را بدون نابود مشکلی و بی نظیر انجام دهید زیرا در این سیستم معاشر سیستم خنک کننده پیشرفته بودم که مسئله درد و سوزش کامل منتفی شده اند.پس همین امروز قرابت به ما اقدام کنید.

2022 اصل و اورجینال چه امکاناتی به‌علت پزشکان و کلینیک های زیبایی میسر خواهد کرد ؟

شما با این پرتوانی خواهید داشت مانند یک ربات که مرکز کنترل مربوط به‌مرکز دارد و صد ها تحلیل برای هر حرکت انجام میدهد شما انجام دهید یعنی یک سیستم کاملا هوشمند، دقیق در اختیار شما طبیب باشخصیت می باشد و میتوانید به راحتی فولیکول های موی پوست را هدف قرار دهید.

خرید لیزر تیتانیوم جهت لیزر موی زائد

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2023 تیتانیوم لیزر آلما در اصل یک ربات هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی عملیات موزدایی  از روی پوست انسان با استفاده از تابندن اشعه گرم بر چهره پوست  انجام میدهید، یعنی عملیات لیزر مو را به بهترین شکل انجام میدهد ، و تک با چند نوبت لیزر مواهای زائد را به منظور همیشه از بدن خود پاک میکند.

تیزر تبلیغاتی لیزر تیتانیوم

فرق لیزر تیتانیوم و کندلا | زیباترین خرید لیزر تیتانیوم 2023 -

لیزر تیتانیوم دارای اپلیکاتور 4Quattro است، ستبرا تابش این اپلیکاتور نسبتاً بزرگ و حدود 4 سانتی‌متر است. این ویژگی به‌قصد هر کلینیک تخصصی سرمایه‌ای ارزشمند است. این قابلیت؛ تیتانیوم را قادر می‌سازد تا در یک‌لحظه روی منطقه‌ای به سطح 600 سانتی‌متر مربع اثر گذاشته و درمانی سریع‌ ارائه دهد. با استفاده از اپلیکاتور 4Quattro، روند کار تا 40% سریع‌تر سابق می‌رود. با ادغام سه طول‌موج و افزایش قطر تابش، زمان مداوا را کاستی داده و روند درمان آسان‌تر کنید.

برای افزایش ایمنی و بهداشت درمان، تیتانیوم سری‌های مختلفی را به‌قصد درمان قسمت‌های صورت، بدن و ناحیه بیکینی نمایش می‌دهد.

سری مخصوص صورت به‌گونه‌ای است که می‌تواند مناطق اشکال مانند گوش‌ها و سوراخ بینی را به‌راحتی هدف قرار دهد. همچنین لیزر تیتانیوم برای افزایش بهداشت درمان نواحی حساسی مانند بیکینی، سری‌های جداگانه و یک‌بارمصرف دارد.

انگیزه شده تا این درمانی ایمن و مؤثر ارائه دهد. در با فناوری‌های موجود در تیتانیوم آشنا می‌شویم:

لیزر مارک تیتانیوم لیزر تیتانیوم دو هندپیس

لیزر سوپرانو تیتانیوم در هر شات، نقاط وسیعی از بدن را هدف روش می‌دهد؛ بنابراین ازبین‌بردن موهای زائد با سرعت عمل بالایی صورت می‌گیرد. این با مالک بودن سیستم خنک کننده قوی از آسیب رساندن به پوست و سایر عوارض جانبی جلوگیری می‌کند. کیفیت مطلوب آن موجب شده است تا در ردیف پیشرفته‌ ترین ‌ های لیزر رسم گیرد. باید بگوییم افراد تحت درمان با این روش هیچ درد و ناراحتی را متوجه نمی‌شوند که این یکی از ویژگی‌های بارز آن به شمار می‌آید.لیزر تیتانیوم نسبت به سایر لیزرها عملکرد منحصر‌ به‌ شخصی دارد و با بهره‌مندی از سه درازی موج گوناگون به لایه‌های عمیق پوست نفوذ می‌کند. درازا موج الکساندرایت با قدرت 755 نانومتر، برای رفع موهای زائد افراد پوست مشعشع طرح‌ریزی شده است. از دیگر درازی موج‌های موجود در لیزر تیتانیوم، دایود با موج 810 نانومتر به حساب‌آمده می‌شود که با محو کردن ریشه موها افزون‌تر برای افراد دارای پوست تیره کاربرد دارد.