-آرشیو مطالب-
-کاربران-
-نظرات-
مطلب برتر هر گروه رو کجا میتونم ببینم

بازی رومیزی «تتابرد» تولید کانون پرورش فکری


اسباب‌بازی «تتابرد» از مجموعه طرح‌های برگزیده سومین رویداد مربوط به ملت ایده‌آزاد با حمایت باشگاه پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همکاری شرکت اندیشه‌آفرینان شریف به مرحله تولید رسید.

به گزارش آژانس خبری مهر، در ادامه حفظ کانون پرورش فکری از تولیدکنندگان جدید در صنعت اسباب‌بازی این بار، سرگرمی «تتابرد» تولید می‌شود.

«تتابرد» اولین بازی از آلبوم بازی‌های تتا (تقلید، امتزاج و ابداع) است که از سبیل بازی می‌تواند بسیاری از جستارها علمی و مهارتی را به روش سرگرم کننده به کودکان آموزش دهد. این بازی با عون کارشناسان متخصص سومین رویداد ملی ایده‌آزاد و مشارکت بخش خصوصی از سوی کارتل اندیشه‌آفرینان شریف طرح‌ریزی شده است.

این شرکت با اوقات برند بازی «آل» سعی در تولید محصولاتی در ناحیه بازی‌های فکری رومیزی و آموزشی در حوزه ریاضیات، هوش و افزایش مهارت‌های شخصی و اجتماعی کرده است. کالا «تتابرد» با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همکاری مشترک شرکت اندیشه‌آفرینان شریف به‌زودی به بازار اسباب‌بازی عرضه خواهد شد.

تجربه بازی فکری فکرآوران مدل عمو پولدار

فروش اسباب بازی فکری طوطی | ۷ فروشگاه بازی فکری که بهتر است با آن‌ها دوست شوید -- با کیفیت ترین

قسمت بازی‌های کافه گیک به‌اندازه‌ای گوناگون است که دست‌کمی از فروشگاه بازی فکری ندارد. انواع بازی‌های استراتژیک، تحلیلی، دورهمی، و تا اینکه مخصوص کودکان در این قهوه‌خانه زنده است و محدودیتی به‌جهت انتخاب آن‌ها هستی ندارد. در کنار بازی، می‌توانید از منوی کافه سفارش خود را تعیین کرده و همراه با بردگیم، آن را صرف کنید. این ویژگی‌ها سبب می‌شوند کافه گیک یکی از مقاصد گیم-دوستان برای طبیعت لحظاتی به‌یادماندنی باشد. 

یکی از بزرگ‌ترین و کامل‌ترین کافه‌هایی که در زمینه بازی‌های فکری برای تمام سنون هستی دارد، کافه بالایی گیم (brain game) است که با عرضه انواع بازی‌ها می‌توان آن را یک دکان بازی فکری خلاق و برانگیزاننده تصور کرد. این کافه تمام ترس، دلهره، هیجان و استرسی را که تمایل دارید در جریان یک بازی تجربه کنید، به شما اهدا می‌کند.در برین گیم انتخاب‌های دشواری سابق رویتان روش می‌گیرد؛ چراکه در این کافه نه‌تنها انواع بازی‌های فکری قبیل مافیا را می‌توانید تجربه کنید، بلکه اتاق‌هایی به نام اتاق فرار وجود دارند که تنها ۶۰ دقیقه زمان خروج از آن و حل معما را خواهید داشت.

بازی فکری پی شوم | زیباترین بازی فکری خارجی به همراه تعلم آن -

شما با بازی کردن این بازیها در حزب جهت پرورش هوش هیجانی می شوید و این بازیها در خانواده سبب بالا رفتن اعتماد به آن در کودکان خواهد شد و همچنین در قوی تر گشتن دقت و تمرکز و سرعت افراد  تاثیر بسیاری دارد.

اگر در خانواده فرزند خردسال دارید بازیهایی را انتخاب کنید که او هم بتواند بازی کند و این‌چنین بازیهایی را انتخاب کنید که نذر به تعداد نفرات علو نداشته باشد و با توجه به تعداد افراد خانوادتان بازی را انتخاب کنید.

یک مناسب، دو نفره یا شش نفره هستند و دارای قوانین سخت و پیچیده نمی باشند و یاد گیری آنها آسان است و همه ی اعضای اهل بیت به راحتی می تواند این بازیها را انجام دهند و حظ ببرند.

اگر می خواهید یک بازی لذتبخش را تجربه کنید در هنگام بازیهای خانوادگی به قوانین بازی احترام بگذارید و از فضای کنایی و تلفن همراه خود فاصله بگیرید و ناقص دقت و مرکزیت وجود را روی بازی بگذارید تا از این تفرج و مشغله با اعضای خانواده لذت ببرید و یک بازی جذاب و شور انگیز را تجربه کنید.

خرید بازی فکری